Fassaaditööde ilmastikukaitse 0.73 RAAM

Fassaaditööde ilmastikukaitse 0.73 RAAM

FASSAADITÖÖDE ILMASTIKUKAITSE – FASSAADITÖÖD ILMAOLUDEST SÕLTUMATA

ilmastikukaitse katuseraam 4 1

Selleks, et tellingutel oleks võimalik töötada ilmastiku eest kaitstult, kuulub Layheri tootevalikusse fassaaditööde ilmastikukaitse. Müürsepad, maalrid või krohvijad saavad töötada kaitstult, olenemata ilmastikuoludest. Samal ajal kaitseb väljaulatuv katus värskelt valminud müüritööd.

Selline lahendus on paindlik ja kiiresti kokkupandav. See asetatakse 0,73 m pikkustele montaažiraamidele ülemisele tasandile ja kinnitatakse lukustustihvtide või hingetihvtide abil. Pikisuunalised ühendused tehakse Speedy kaitsepiirdeid või Speedy topelt kaitsepiirdeid kasutades. Seejärel saab tellinguplaadid kinnitada ühekordsete kinnituste abil.

Presentkatet saab paigaldada vertikaalselt, raamilt raamile üle kogu tellingute kõrguse. Alternatiivselt võib seda paigaldada ka horisontaalselt ja osaliselt üle 3 m ulatuse. Mõlemal juhul tuleb tagada kinnitamine vastavalt tüübikinnitusele. Kui kasutatakse spetsiaalset raami (tootekood 4027.000), siis võib ilmastikukaitset kasutada ka 1,09 m laiustel fassaaditellingutel.

fassaaditoode ilmastikukaitse 1
ilmastikukaitse katuseraam 2 1
speedyframe 1