• info@layher.ee
  • Kesk tee 11 Jüri, 75305 Harju maakond
Ilmastikukaitse

Ilmastikukaitse LAYHER KEDER ROOF XL

Layher Keder Roof katused on saanud juba ammu suure populaarsuse osaliseks, kuid süsteemiga Keder Roof XL kehtestab Layher ehitusplatsidele püstitatavate ajutiste katuste või ehitustööde erinevatel etappidel kasutatavate katuste uued standardid. Kui tugevuse tagamiseks on katuse laius piiratud 20 meetriga, võib Keder Roof XL pakkuda sobiva lahenduse. Ilmastikutingimusi arvestades võib selle katuse laius küündida isegi 40 meetrini! Layher Keder Roof XL aluse moodustavad alumiiniumsõrestikest talad 750, mille pealmisesse osasse on integreeritud Keder. Layher Keder Roof katuseid saab kasutada paljudel erinevatel juhtudel: hoonete lisakorruste ehitamisel, puukatuste ja katusekatete parandamisel, uute ehitiste kaitsmiseks halva ilma eest, kiirteede ja sildade kaitsmiseks remondi- ja uuendamistööde ajal. Need katused kuluvad ära ka ürituste korraldamisel või tavapärase töö juures.

EELISED
Katuse laius kuni 40 m.
Kui lume koormus katusepinnale on väga suur (kuni ligikaudu 1.0 kN/m²), tuleb kasutada keskmise laiusega katuseid.
Kiirem ja lihtsam Keder tentkatuse paigaldamine.
Sobib kokku kõigi Layheri tellingusüsteemidega.
Planeerimise kergendamiseks võib kasutada materjalide ja tõstevõimsuse arvutamise tabeleid.
Katused võivad olla kahe- või ühepoolse viiluga või hulknurkse kujuga.

Ilmastikukaitse

MOBIILSED KATUSED

LAYHERI KATUSESÜSTEEMIDE KASUTAMINE ON ÖKONOOMNE
Kui ruumi on vähe või kui ehitus käib eriti kiire tempoga, võib Layheri kaitsekatused ümber paigutada sinna, kus neid hetkel kõige rohkem vajatakse, kusjuures tuleb täiendavalt kasutada vaid mõnda üksikut lisadetaili. Layheri mobiilkatuste kasutamine tagab väga suure paindlikkuse ja ökonoomsuse.

Ilmastikukaitse

EELISED
Mobiilkatuse võib ümber paigutada osade kaupa, et vastavalt ehituse käigule kinni katta ainult see ala, kus hetkel töö käib. Nii pole kaitsekatust vaja kogu ehitusplatsi kohale. Minimaalsed põiktalade tasandamiste muutused saab kompenseerida, tehes need korrigeerimised vankril. Katuseplatvormide laius ei sõltu tugitellingute platvormide laiusest – see annab katuse paigaldamiseks suurema paindlikkuse, näiteks avaused võidakse teha katuse laiali lükkamisega. Samuti võib paigaldada osaliselt kattuvad katused. Individuaalsed katuseplatvormid võib paigaldada vajalikku kohta kraana abil või ühendada kokku mujal ning tõsta kasutuskohta juba eelnevalt kokku monteeritud platvormid.

KASSETTKATUSED LAYHER CASSETTE ROOF

KAITSEKS HALVA ILMA EEST NING AJUTISTE EHITUSPLATSIDE KATMISEKS – ODAVAD, TÖÖJÕUKULU SÄÄSTVAD KATUSESÜSTEEMID
Layheri kassettkatused on ühed populaarseimad katused ehitusplatsidel hoone rekonstrueerimise, renoveerimise ja restaureerimise ajal. Ehitis ise ja kõik seadmed on tööde teostamise või katuse parandamise ajal kaitstud ning samal ajal võib jätkata tavapärast tegevust turvaliselt kaitsva katuse all. Kui eesmärgiks on halbade ilmastikutingimuste eest kaitsmine, on Layheri kassettkatuste süsteem õige valik.

Ökonoomsus tänu tippklassi tehnoloogiale
Tänapäevane palju kordi katsetatud konstruktsioon, mis koosneb ainult tippkvaliteetsetest komponentidest ning on spetsiaalselt kohandatud korduvate ja muutuvate paigaldamise ja mahamonteerimise toimingute jaoks.

Pikk kasutusaeg
Layheri kassettkatused on peaaegu purunemisekindlad. Praktiline disain koos hoolikalt valitud materjalidega muudab need katused investeeringuks, mis säilitab oma väärtuse paljude aastate jooksul. Kassettkatuse talade kasutamine tagab kiire paigaldamise. Katuse sõrestik saab maapinnal kokku üllatavalt kiiresti ning paigaldatakse seejärel kraana abil kassettkatuse tugikonstruktsioonile. Vaheplatvormidel paigaldatakse katusekassetid U-kujulisse profiili ja fikseeritakse surveplaatide ja kiilude abil. Ja ongi kõik! Pingutamist ja ühendamist ei ole enam vaja, sest kassetid ise toimivad kinnituselementidena. Ainult iga teine platvorm paigaldatakse nõndanimetatud sõrestikplatvormina. Nendel kassettkatustel puuduvad ka kahekordsed katusesõrestikud. See tähendab, et väheneb materjalikulu ja nii saab säästa raha, samuti lüheneb paigaldamisaeg.

Ökonoomne moodulsüsteem
Erinevaid katusetsoone saab paigaldada tänu hästi projekteeritud katusesõrestike osade pikkusele ja U-kujulisele pealmisele osale.

Rohkesti võimalikke laiuseid
Sõltuvalt statsionaarsetest süsteemidest ja koormusest on võimalik luua selliseid katusekonstruktsioone, mille laius küündib üle 40 meetri.

LAYHERI Ilmastikukaitse

Ilmastikukaitse
ODAV, TÖÖJÕUKULU SÄÄSTEV KAITSESÜSTEEM KAITSEKS ÜMBRITSEVA KESKKONNA, MÜRA JA HALVA ILMA EEST
Layher pakub klientidele kassett-kaitsesüsteemi, mida saab kasutada koos Layher Allround tellingute ja SpeedyScaf süsteemidega ja mis vastab keskkonnakaitse, mürakaitse ja ilmastikutingimuste kaitse nõuetele.
Sellele eriti ökonoomsele lahendusele on omane kuulus Layheri kvaliteet:
väike hulk üksikdetaile on kohaldatud sageli ette tulevate paigaldamisviiside ja muutuvate rakendusalade vajadustega. Kiire, kergesti teostatav paigaldamine koos lihtsa ja loogilise töökäiguga.

Ilmastikukaitse

Kassetid on loodud vastavalt Layheri telje mõõtudele (maksimaalne laius 3,07 m) ja on 1,0 m kõrgused. Neid on väga lihtne kokku panna ja tellingutele tõsta. Tänu kummist tihenditele on kassetielemendid tolmukindlad (fassaadide katmine), lasevad tekkida vaakuumil (asbesti kõrvaldamine) ega lase läbi vett (liivapritsitööd).
Kassetid on elektrostaatiliselt inertsed, seepärast on neid kerge puhastada. Seinakassette (heliisolatsioon: 20 db) võib kasutada heliisolatsioonikassettide (heliisolatsioon: 26 db) asemel, et kaitsta müra eest, või siis kasutada kassette, mis paistavad silma kõrgema heliisolatsioonitaseme poolest.
Valguskassetid lasevad töötada territooriumidel, mis on päevavalguse eest varjatud. On olemas kassetielemendid välis- ja sisenurkade valgustamiseks. Spetsiaalselt konstrueeritud diagonaalühendust kasutatakse olemasoleva hoone või maapinnaga ühendamisel. Võimalikud on praktilised lahendused horisontaalse ja vertikaalse dimensiooni kompenseerimiseks.
Platvormidega tellingud, mille pikkus on 2,57 m, saab katta kõrguseni kuni 90 m (kui platvormide pikkus on 3,07 m, saab katta kuni 50 m kõrguseni).

Võimalikud on läbipääsuelemendid, mis sobivad kokku süsteemiga ja mida saab kohaldada individuaalsete vajadustega.
Layheri kaitsesüsteem vastab kõigile keskkonnakaitse ja turvalisuse nõuetele ning kaitseb kõikvõimalike riskide eest.

Keder XL Movable Roof - Vilnius, Lithuania

Kui Teil on moodultellingute kohta lisaküsimusi, siis võtke meiega ühendust ja vastame Teile esimesel võimalusel.

Kesk tee 11 Jüri, 75305 Harju maakond. +372 5558 0848