• info@layher.ee
  • Kesk tee 11 Jüri, 75305 Harju maakond
Moodultellingud

Moodultellingud Layheri Allround kiiludega
Nutikas. Tugev. Piiramatu

Layheri Allround kiiludega moodultellinguid kasutatakse seal, kus optimaalselt ja finantsiliselt ei ole kasulik panna kokku lihtsa konstruktsiooniga tellinguid. Layheri Allround tellingud on investeering suurepärasesse süsteemi, millel on kõik vajalikud ametlikud load, selle monteerimine on kiire, ohutu ja väga universaalne. Unikaalne, kiire, täpsete ja purunemisohtlike kruvideta ühenduste süsteem võimaldab valida ühe võimalikest ohututest monteerimisviisidest. Originaalne Layheri Allround tellingute süsteem annab võimaluse monteerida eriti keerulisi tellingute konstruktsioone. Väga lai kasutusala, konkurentsitult kiireim monteerimine, usutavad finantsargumendid. Sama oluline on lisavõimaluste ning lisade lai valik – see tagab piiramatu Allroundi universaalsuse ühte gruppi kuuluvate osade abil.
Täpne ühendamine algusest peale – väga mugavasti tehtav otse ehitusplatsil kiilsulguri abil. See tähendab ohutut ühemehetööd kuni vajamineva kõrguseni. Haamrilöök tugevdab ja kinnitab ühendusi veelgi.
Jõu edasiandmise ühendused on hea konstruktsiooni tulemus: kiilupea ots vastab tala raadiusele, seetõttu tsentraliseeritakse jõud suurel pinnal ühtlaselt talale.
Kiire kokkupanemine. 8 võimalikku erineva nurga ühendust saab teha ühel tasapinnal staatiliselt ideaalse Allroundi rosetiga. Süsteemi monteerimine on lihtne. Tellingute platvormide monteerimiseks võib kasutada toru- või U-kujulisi talasid. Jäikusefekt tähendab seda, et ei ole vaja kasutada platvormidega paralleelseid talasid (üleskerkimislukk) ning sel moel materjalide ja kaalu vähendamine annab eeliseid monteerimises ja transportimises.

Moodultellingud

Täpne ühendus algusest peale: tala pea surutakse läbi perforeeritud roseti

Moodultellingud

ja kohe asetatakse kohale kukkumise eest kaitsev kiil.

Moodultellingud

Pärast haamrilööki muutub kiil liikumatuks ja tulemuseks on väga tugev ühendus

Layheri allround alumiiniumist moodultellingud:

Kannatab koormust, kuid ei koorma teid. Kus ka ei kasutataks tellinguid – sügaval kaevus, kitsastes kohtades insenervõrkude vahel, seal, kus ei saa kasutada terast, kus on väga oluline väike kaal (näiteks messidel või lavade ehitamisel) – alumiiniumist versioonil on kahtlemata väga palju eeliseid. Ka majanduslikult on see kasulik, kuna transportimiskaal on väiksem ja kokkupanemine on kiirem.

moodultellingud moodultellingud

Piiramatu kasutuspotentsiaal:

Tööstuses, keemiavabrikutes, elektrijaamades, ehitusplatsidel, lennukite angaarides, laevaehituses, teatrites ja areenidel ning kõigis teistes kohtades õigustab Layheri „originaal“ universaalne Allround oma reputatsiooni. Pole tähtis, kas seda kasutatakse tööde tegemiseks, ohutuse tagamiseks, fassaaditöödel või on tal abifunktsioon, kas seda on vaja sise- või välitingimustes, kõrgel või madalal. Sobiv ka väga keerulistes tasapinna või kokkupanemise tingimustes, keeruliste arhitektuursete lahenduste ja eriti rangete ohutusnõuete korral

Scafoteam Rigas Dom. Layher Allround

Kui Teil on moodultellingute kohta lisaküsimusi, siis võtke meiega ühendust ja vastame Teile esimesel võimalusel.

Kesk tee 11 Jüri, 75305 Harju maakond. +372 5558 0848