• info@layher.ee
  • Kesk tee 11 Jüri, 75305 Harju maakond

Pole tähtis, kas objekt on ehitusplats või lemmikartisti kontsert – Layher pakub laia valikut ajutisi läbipääsusüsteeme.
Platvormid luugi ning integreeritud redelitega või alumiiniumist trepiplatvormiga – need on populaarseimad ligipääsuvõimalused ehitustellingutel töötamiseks.

Väga populaarsed on ka ülesronimiseks ettenähtud tornid – standardsed või vastavalt vajadusele eriliselt kompaktsed. Üks uuemaid Layheri tooteid on eraldiseisvate sektsioonide kraanaga tõstmise torn.

Ajutised sillad
Layheri sillasüsteemide elemendid, mida kasutatakse koos moodultellingute süsteemidega, võimaldavad konstrueerida suuri jalakäijate vahesildasid, mida saab kasutada läbipääsuteedena suurte massiürituste, ehitustööde või muul ajal. Sillasüsteemi saab kasutada nii selle otsesel otstarbel, aga tänu suurele kandevõimele ka kui tugistruktuuri katusekonstruktsioonides, poodiumidel või ripptellingutes.

Sillasüsteemi põhimõte on jäigad moodulraamielemendid, mis on ühendatud Layheri moodultellingutest kokkupandud struktuuridega. Üks sillaraam (moodul) koosneb kahest vertikaalsest püstisest toest (ühendused mõlemal pool), horisontaalsetest kandetaladest ning diagonaalsest ühenduselemendist. Kruviühendused tagavad elementide kiire ja ökonoomse ühendamise. Olenevalt nõuetest võib läbipääsuplatvorm olla kokku pandud nii ürituste jaoks (lavad ning tribüünid) loodud platvorme kui ka tavaliste tellingusüsteemide platvorme kasutades. Sillasüsteem ühendatakse erinevat tüüpi käsipuudega ning Layheri kaitsekatetega.

Kesk tee 11 Jüri, 75305 Harju maakond. +372 5558 0848.
Риштування