• info@layher.ee
  • Kesk tee 11 Jüri, 75305 Harju maakond
Fassaaditellingud

Fassaaditellingud.
Kiire. Turvaline. Täiuslik.

Kaitsepiirdeid toetavad kiilud fikseerivad tellinguosad eriti tugevasti, tänu millele on tellingute konstruktsioon tugev ja tagab töölistele piisava turvatunde.
Kasutades SpeedyScaf tellinguid, olete valinud parima, mis Layheril on pakkuda ja seda eriti kompaktsel kujul. See põhjalikult läbimõeldud ja testitud tehniline kontseptsioon on toodetud Layheri täpsusega ja seetõttu täiuslik kuni kõige väiksemate detailideni. SpeedyScaf raamtellingutega käivad kaasas võrratud tarnevõimalused, hulgaliselt varusid ja müügijärgne teenindus.

Raamtellingud Raamtellingud Raamtellingud

Lihtne
Süsteemi põhimõte – tellingulaudise paigaldamine ja kinnitamine U-profiilkinnitustega. Tellingute püstitamisel kasutatav kruvideta ühendamise tehnoloogia ja loogiline paigaldus tagavad tellingute üllatavalt kiire püstitamise ja mahamonteerimise.
Süsteemi eriliseks eeliseks on võimalus parandada ja tugevdada tellingute konstruktsiooni hiljem diagonaaltoestusega, millel on reguleeritavad raamide külge kinnitatavad ühendusdetailid.
Mugav
Pidev töö oma toodangu täiustamisel on võimaldanud järjekindlalt vähendada tellingute kaalu, suurendada ergonoomilisust ja lihtsustada nende kasutamist.
Hästi läbimõeldud
LayherSpeedyScaf leiab oma arsenalist alati kiire lahenduse. Pole tähtis, kas segavad maapinna ebatasasused või on vaja tellinguid laiemaks muuta, kas on ees kraavid, künkad ja lõhed – igale struktuurile on loodud spetsiaalsed täiuslikud laiendamise ja pikendamise lisadetailid, tänu millele saab säästa aega ja materjale.
Layheri tellingulaudist saab ilma suurema vaevata turvaliselt raamidesse paigaldada. Selle tagavad spetsiaalsed kinnitusdetailid. Valikus on terasest, alumiiniumist, puidust või klaaskiust kinnitused. Samuti saate valida sobiva tippkvaliteediga laudise vastavalt oma vajadustele ja objekti nõuetele.
Kolm süsteemi ühes
Sõltuvalt vajalikust koormusest, kasutamisest ja transpordi ning ladustamise tingimustest saate püstitada tellingud, mis on otsekui loodud teie vajaduste rahuldamiseks: võite valida kas 0,73 m või 1,09 m laiused kuumalt tsingitud terasest tellingud või hoopis 0,73 m laiuse alumiiniumlaudise ning iga laiuse jaoks vajalikud lisapikendused. Taoline paindlikkus annab võrreldamatud valikuvõimalused, optimaalse koormuse ja tellingute püstitamiseks minimaalse materjalikulu.

Fassaaditellingud. Turvaline kasutada

Layherile on kõige tähtsam turvalisus. Tellingute püstitamise ajal on Layheri kaitsepiirete süsteem (AGS) väga kasulik.
Tellingud saab muuta konsoolide abil laiemaks kuni 1,09 meetrini; ei ole lihtsamat viisi tellingute püstitamiseks muutuva fassaadikontuuriga hoonele või tellingute optimaalse töökõrguse saavutamiseks kõrgemale tõstmiseks.
Kui on vaja täita vahesid või paigaldada suuri konstruktsioone, saate valida sobivad laiast sõrestiktalade sortimendist, katsetada ja testida neid erinevates tingimustes. Tellingutel teostatavate töödega seotud risk on kõrvaldatud kaitsekatusega.
Usaldusväärset turvalisust ning tellingute pikendamise/laiendamise lihtsat potentsiaali loetakse Layher SpeedyScaf® puhul iseenesest mõistetavaks ja loomulikuks.

Raamtellingud Raamtellingud Raamtellingud Raamtellingud Raamtellingud

Tellingute paigaldamise standard.
Tellingudetailide minimaalne arv. Maksimaalne turvalisus.

Piiratud arvu peamiste elementidega teostatud tellingute püstitamise operatsioonid tagavad, et see klassikaline Layheri süsteem annab välgukiirusel iga töö teostamiseks turvalise aluse. SpeedyScaf on juba mitu aastakümmet turuliider. See on ebatavaliselt kerge, kuid tugev ja stabiilne tellingusüsteem, mis sobib peaaegu kõikjale ja aitab panna sel moel aluse pikaajalisele tulusale ehitusele!
Tänu hoolikalt läbi mõeldud lisadetailide sortimendile saab Layher SpeedyScaf-süsteemi ühtmoodi edukalt kasutada nii tellingute püstitamiseks kui ka ehitustöödel.

Layher SpeedyScaff

Kui Teil on fassaaditellingute kohta lisaküsimusi, siis võtke meiega ühendust ja vastame Teile esimesel võimalusel.

Kesk tee 11 Jüri, 75305 Harju maakond. +372 5558 0848