layher keder xl ajutised katused

layher keder xl ajutised katused

Layher Keder XL ajutised katused ja nende eelised

Layher Keder XL ajutised katused ja nende kasutamine ehituses on nihutanud standardeid jälle grammi võrra kõrgemale ja seda eelkõige just väikeste ning keskmise suurusega projektide teostamisel. Olenevalt ilmastikutingimustest on Keder XL katusesüsteemi võimalik ehitada kuni 40 meetri laiuseks.

Kui me räägime ebasoodsatest ilmastikutingimustest nagu vihm ja lumi, siis Layher Keder XL ajutine katus on tänasel päeval kahtlemata üks parimaid lahendusi, mis meie põhjamaa kliimas käreda eest kaitset pakub. Teil pole vaja enam graafikujärgseid töid edasi lükata, sest Keder XL-iga saate teha töid, mis siiani on olnud võimalikud vaid soojal aastaajal.

Layher Keder XL ajutised katused on valmistatud kergetest alumiiniumist taladest, mis taluvad suuri koormusi. Standardne katusekalle on 18 kraadi.

Kahe kaldega katus

Layher Keder XL ajutise katuse laius on kuni 40 meetrit.

Kaldenurk: 18°

Layher Laikinieji stogai 1
LAYHER KEDER XL AJUTISED KATUSED

Ühe kaldega katus

Layher Keder XL ajutise katuse laius on kuni 25 meetrit.

Kaldenurk: 18°

Layher Keder Xl stogas
LAYHER KEDER XL AJUTISED KATUSED

Layher Keder XL katuste kasutamine

Keder XL ajutised katused võivad olla kahe kaldega, ühe kaldega ja veel mitmete erinevate variatsioonidega. Võimalikud kasutuskohad on järgmised:

  • Puitkatuste ja nende katete remont
  • Hoonete lisakorruse ehitus
  • Kodu renoveerimine
  • Välilaod
  • Kuurid põllumajandusmasinate hoidmiseks
  • Teede ja maanteede remonditööd
  • Ürituste lavadele ja tribüünidele
  • Sildade ehitamiseks ja paljudeks muudeks tavatöödeks

Layher Allround moodultellingud ja Layher Speedyscaf fassaaditellingud ühilduvad Layher Keder XL ajutise katusesüsteemiga, mis võimaldab kasutada mõlemaid tellingutüüpe ka suvehooajal. Selline võimalus annab teile paindlikkuse kasutada olemasolevat materjali võimalikult efektiivselt.

Layher Keder XL keliu remonto darbuose
Namo stogo renovacija
LAYHER KEDER XL AJUTISED KATUSED
Layher laikinieji stogai Keder XL

Layher ajutine katus ratasveermikul

Layheri ratasveermikul baseeruv katuselahendus võiks tulla kõne alla, kui on soov liigutada katust edasi-tagasi. Tugitellingutele paigaldatud taladele on kinnitatud spetsiaalsed katusetarvikud, tänu millele saab katust hõlpsalt ilma suurema vaevata liigutada.

Nii on võimalik katta ainult see ala, kus parasjagu töö toimub, sest osadel juhtudel pole kogu töömaa katuse alla panemine kuigi otstarbekas.

Layher laikinas stogas su vaziuokle
Layher Keder XL laikinas stogas su vaziuokle