UUS allround seinakinnitus

UUS allround seinakinnitus

Uus allround seinakinnitus – lahendus nõudlikele olukordadele

On palju erinevaid põhjuseid, miks iga kord ei saa tellingute ehitust alustada maapinnalt.Mõningad ekstreemsemad olukorrad võivad muuta paigaldamise keeruliseks või suisa võimatuks. Sääraste olukordade lihtsustamiseks on Layheri helgemad pead teinud jällegi ümarlauakoosoleku ning selle tulemusena sündiski uus allround seinakinnitus. Selline lahendus sobitub ainult allround tüüpi tellingutega.

allround seinakinnitus 3

Selline lahendus päästab päeva, kui on vaja toestada tellinguid ja seda pole võimalik teha tavapärasel viisil ehk siis alustada paigaldamisega maapinnalt. Tavapärased ja varasematest Layheri kataloogidest pärit kinnitused pole kuigi mugavad ja on küllaltki ebamugavad paigaldada, nii et ajaga kaasas käimiseks oli vaja leida uuem ja kasutajasõbralikum lahendus.

Uus allround seinakinnitus, mis koosneb seinakinnitusseadmest ja survetoest, on seevastu kerge, väike ja käepärane. See on ideaalne lahendus kiireks ja mugavaks kinnitamiseks fassaadile. Kombineerides seda erinevate allroundi detailidega, on variatsoone selle kasutamiseks rohkem, kui ühe käe näppudel üles võib lugeda.

1. Ühenduskomplekt

Ühendusüksus koosneb järgmistest kolmest komponendist:

a) Standardne adapter

Standardadapter, mis koosneb ülemisse kiiluotsakusse keevitatud osa ja alumise otsa poolkinnitusega tugiklambrist, mida kasutatakse allroundi sisemise standardi ühendamiseks. Sisemise standardi telgede vahekaugus seinapinnani on 24 cm.

b) Ühenduslüli

Hoiab kogu komplekti ühes tükis.

c) Seinaplaat

Seinaplaati kasutatakse terve detaili ühendamiseks seina külge, kasutatades selleks spetsiaalseid kinnitusi.

d) 2 Pini 20 x 113 mm

e) 1 Pin diameetriga. 30 x 155 mm

allround seinakinnitus 2 2

2. Surve tugi

Kasutades juba varem järele proovitud kiilühendust, saab survetoe kiiresti ühendada tellingusseadmega. Seinaplaadi ühendamine fassaadiga toimub seinapistikutega. Sellest tulenevad survekoormused kantakse niiviisi üle.

uus allround seinakinnitus