• info@layher.ee
  • Kesk tee 11 Jüri, 75305 Harju maakond
bim layplan ee
layplan schema

Untitled 1 1Realistlik 3D Tellingute planeerimine

Untitled 1 1Disaini visualiseerimine professionaalseks esitluseks

Untitled 1 1Vigade ennetus kontroll

Untitled 1 1Andmete ülekanne tugevusarvutuse programmi

Untitled 1 1Materjalide nimekirjad ja logistika planeerimine

Untitled 1 12D joonised paigaldamiseks

Untitled 1 1Ehituskäigu simulatsioon

Untitled 1 1VR mudel virtuaaltuuri jaoks

Untitled 1 1Kooskõlastamine ja jooniste vahetus nutiseadmetes

LAYPLAN CLASSIC

LayPLAN CLASSIC Allround ja Speedyscaf programmidega on võimalik kiiresti ja hõlpsalt konfigureerida ja luua individuaalseid tellingulahendusi: olgu need ümmarguse asetusega või fasaaditellingud Speedyscaf raamtellingutest, Allround tellingutest valmistatud iseseisvad tornid või konstruktsioonid ajutiste katustega. Kui mõõtmed ja nõutud monteerimismeetod on sisestatud, genereerib LayPLAN CLASSIC mõne sekundiga tellingute lahenduse, mis sisaldab ankurdamist, toestust ja kaitsepiirdeid. Projekteerimise käigus arvutatakse ja kuvatakse pidevalt üldmõõte, ning tööplatvormide asetust. Materjalide loendi saab koostada ühe nupuvajutusega ja seejärel välja printida koos tellingute koostejoonisega. Programm annab ka tellingute kogu kaalu ja aitab logistikat planeerida – vajalik materjal jõuab sinna, kus seda vaja on.

LayPLAN 012

LAYPLAN CAD

Tänu integreeritusele LayPLAN süsteemi saab põhiplaneerimise teha automatiseeritud kujul, kasutades ennast tõestanud LayPLAN CLASSIC-ut. Projekti andmeid saab mugavalt salvestada, hoides aega kokku igas etapis. Seejärel saab lihtsasti eksportida andmed AutoCAD-i programmi, mis pakub rohkem võimalusi 3D-detailseks kavandamiseks. Mahu renderdamise abil on võimalik visuaalset kokkupõrget kontrollida. Eelvaatepiltidega mugavat otsingufunktsiooni kasutades saavad tellingute kavandajad kasutada mitte ainult ulatusliku Layheri detailide raamatukogu, vaid ka kiiremaks projekteerimiseks loodud eelkoostusid tüüplahendustest. Seejärel saab üksikasjalikud joonised välja printida. Neid on võimalik eksportida ka 3D-mudelina, nt. professionaalsemate kliendi esitluste jaoks või 3D-mudelite jagamiseks. Üleminek visualiseerimis- või animatsioonitarkvarale on samuti probleemideta võimalik. See võimaldab projekte mitte ainult säästlikult kavandada ja kohandada täpselt vastavalt tegelikele oludele, vaid ka professionaalselt klientidele tutvustada. LayPLAN CAD moodul on saadaval saksa, inglise, prantsuse ja hispaania keeles.

LAYPLAN to RSTAB

LayPLAN to RSTAB võimaldab mugavalt ja kiiresti üle kanda LayPLAN CAD-is kavandatud Allround tellingute konstruktsioonid Dlubal RSTAB raamtarindite programmi. Edasine modelleerimine arvutusprogrammis pole võimalik. Selle tulemusel saavad kasutajad kasu tohutust aja kokkuhoiust ja saavad lisaks vältida võimalikke vigade allikaid. Lisaks disainilahenduse geomeetriale edastab liides LayPLAN TO RSTAB vastavalt kinnitustele ka tugevusarvutusteks vajalikku teavet, näiteks ristlõike ja materjali andmed, varraste tüübid, ekstsentrilisused ja mittelineaarsed ühenduste määratlused.

LayPLAN to RSTAB

LAYPLAN MATERIALMANAGER

LayPLAN materjalihaldur sisaldub nii LayPLAN CLASSIC-us kui ka LayPLAN CAD-is. Materjalide loendeid saab automaatselt luua mõlemast programmist ja kanda üle edasiseks redigeerimiseks LayPLANi materjalihaldurisse. Koostada saab nii lihtsamaid materjalide loendeid, kui ka näiteks saab mitu ehitusektsiooni jagada erinevateks loeteludeks, nii et hindu ja masse eraldi käsitleda.

Parema mõistmise huvides kuvatakse programmis komponentide eelvaatepildid ja need saab valikuliselt väljatrükile lisada, muutes tellingukomponentide leidmise laadimise ja monteerimise ajal hõlpsamaks.

LAYPLAN VR-VIEWER

Tasuta LayPLAN VR Viewer võimaldab virtuaalseid ringkäike tellingukonstruktsioonidel, mis annavad realistliku ruumilise mulje üldisest olukorrast. See teeb sellest väga kasuliku tööriista, näiteks eri ametite poolt objektil tehtava töö koordineerimisel või tööohutuse hindamisel. LayPLAN CAD-i andmete põhjal saab Layher luua teile VR-mudeleid, mida saab kuvada LayPLAN VR-vaaturis. Kui teil on VR-mudelite loomise kohta küsimusi, võtke ühendust oma kontaktisikuga Layheris. Virtuaalne ringkäik nõuab arvutiga ühendamiseks eraldi VR-peakomplekti (nt Oculus Rift või HTC Vive). LayPLAN VR Vieweri saab soovi korral käivitada ka töölauarežiimis ilma VR-peakomplektita.

LayPLAN 01
EN LayherSIM Grafik

Tellingute ehituse tulevik on digitaalne – ja selle nimi on SIM

Tellingute informatsiooni modelleerimine – Lühidalt SIM (Scaffold information modelling) – on 3D-mudelitel põhinev protsess, mille Layher on kavandanud vastama tellingute ehitamise erinõuetele. SIM võimaldab mitte ainult tõhusamalt ajutisi tellingukonstruktsioone kavandada, kokku panna ja hallata, vaid võimaldab samal ajal juurdepääsu ka BIM-ile.

  1. Planeerimise täpsus igas olukorras.
  2. Iga projekti ohutuse ja kasumlikkuse suurendamine.
  3. Läbipaistvus kõigis tööetappides ja kulude kontroll.
Kesk tee 11 Jüri, 75305 Harju maakond. +372 5558 0848